Meble na zamówienie – Sekrety kupowania ręcznie robionych mebli na zamówienie w katalogowych cenach mebli

0

Chcesz, aby Twój salon wyglądał jak zdjęcie z Architectural Digest lub Metropolitan Home? Masz doświadczenie w projektowaniu, aby to zrobić, ale martwisz się ceną? Oto mało znany sekret projektanta, który przybliży Cię o krok do wymarzonego domu – Możesz zaprojektować i zamówić unikalne, ręcznie robione, szafy na wymiar meble za ułamek ceny, którą można zobaczyć w ekskluzywnych galeriach i studiach.

Jak? Znajdź małych producentów mebli w swojej okolicy lub w Internecie i rozpocznij z nimi rozmowę. Poproś o katalog lub zdjęcia ich prac i dowiedz się, w jakich stylach i mediach się specjalizują. Kiedy znajdziesz firmę lub rzemieślnika, który rutynowo wykonuje meble, których szukasz, zacznij szukać sposobów dostosowania istniejących projektów do Twoje potrzeby i preferencje. Zapytaj producenta mebli, na przykład:

Czy możemy wziąć to dwudrzwiowe centrum rozrywki o szerokości 55 cali i dodać trzecie drzwi, aby centrum multimedialne o szerokości 70 cali idealnie pasowało do mojej przestrzeni? Lub,
Jaki byłby koszt dostosowania tego stołu jadalnego przez zrobienie górnej wiśni i podstawy, espresso? Lub,
Czy możesz zrobić dla mnie podwójne łóżko XL o długości 82 cali zamiast zwykłego 76? Lub,
Czy można by dostosować tę komodę, zmniejszając szerokość o trzy cale, aby zmieściła się w małej przestrzeni między dwoma oknami w mojej sypialni? Lub,
Wolę całkowicie naturalne, niestandardowe, ręcznie wcierane wykończenie olejne. Czy byłaby za to dopłata?
Nie wahaj się zapytać o dowolną liczbę dostosowań dotyczących wymiarów, kształtów, rodzajów drewna i tkanin, charakterystyki stolarki, opcji obrzeży, stylów nóg i innych.

Kluczem jest wykorzystanie wartości istniejących projektów firmy poprzez żądanie modyfikacji, zamiast proszenia producenta mebli o rozpoczęcie od zera nowego projektu. Ponieważ większość małych producentów mebli z sąsiedztwa wykonuje każdy element na zamówienie, zamiast budować masowe ilości tego samego elementu, zwykle chętnie dostosowują swoje projekty, często bez dodatkowych opłat.

Jeśli nie możesz znaleźć lokalnych producentów mebli, spróbuj wyszukać w Internecie meble na zamówienie. Wiele małych firm oferuje narzędzia online, które pozwalają dostosować ręcznie robione meble, aby stworzyć własne, niepowtarzalne meble na zamówienie za niewielką opłatą lub bez dodatkowych kosztów. Będziesz zaskoczony, gdy się temu przyjrzysz, jak niedrogie mogą być luksusowe meble na zamówienie.

Więc bądź kreatywny! I rozpocznij metamorfozę jadalni lub sypialni, którą odkładałeś z obawy przed wysokimi cenami i przekroczeniem kosztów. Będziesz zachwycony efektem i dodatkową zaletą najwyższej jakości, która jest charakterystyczna dla mebli na zamówienie. Tylko upewnij się, że Twoje projekty są ponadczasowe, ponieważ Twoje nowe, ręcznie robione meble zostaną zbudowane na całe życie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *